30 yıllık sağlık çalışanıyım bu kadar değersizleştirildiğimiz başka bir dönem hatırlamıyorum desem yerinde olur.
DevamıKöşe Yazıları
![SAĞLIKÇILARA MUAYENE ÖNCELİĞİNİ ÇOK GÖRMEYİN LÜTFEN...!](https://tuscad.org/uploads/blog/5/166967816a45bb.jpg)
![SARI SENDİKACILIĞI GALİBA ÇOK SEVİYORUZ...!](https://tuscad.org/uploads/blog/5/166828687604d8.jpg)
Öncelikle Sarı sendikacı kime denir, günümüzde hangi sendikalar sarı Sendika tipindedir özetleyelim.
Devamı![ADINI SEN KOY..!](https://tuscad.org/uploads/blog/5/16468943946f8a.jpg)
Sağlık çalışanı deyince sadece doktor anlayan, personel deyince hekim harici çalışanları zanneden, hitap ederken hekim dışı sağlık çalışanı deme gereği duyan kim varsa kulağını, gözünü ve tüm algılarını açıp dinlesin..
Devamı![ÇATALLA ÇORBA İÇENLER..!](https://tuscad.org/uploads/blog/5/1641742198523c.jpg)
Sağlıkta dönüşüm kulağa ne kadarda hoş geliyor değil mi..? Kocaman kocaman hastaneler, sözleşmeli idareciler, burnundan kıl aldırmayan torpilliler, yöneticilerle kol kola girmiş sendikacılar..
Devamı![SIFIR LİYAKAT TAM BİAT..!](https://tuscad.org/uploads/blog/5/164173fcd0d004.jpg)
Bir şeye Sahip olmak değil, o şeye Layık olmak önemlidir.. Kurumlara yönetici olabilmenin kriterleri, birilerinin sendikalarına üyelik veya siyasilerin referansları olmamalı.
Devamı![LİYAKAT Mİ.. BİAT Mİ..?](https://tuscad.org/uploads/blog/5/164173e8032b73.jpg)
Geldi çattı geldi çattı Ramazan, geldi çattı Ramazan..! Güzel bir türkümüzdür, hepimiz biliriz, Eveet.. Kurumlarımızın yöneticilerinin de belirleneceği sözleşme zamanı geldi çattı.
Devamı